نام جلد:خونبهای ارک

تاریخ ساخت:--

نویسنده:جان فلانگان

مترجم:pioneer

تعداد صفحات:--

ژانر:فانتزی-درام-تخیلی

وضعیت:جلد هفتم


خلاصه ای از رمان:
کارآموز رنجر مجموعه رمان فانتزی ست که توسط نویسنده ی استرالیایی ، جان فلاناگان نوشته شده است . اولین رمان این مجموعه با عنوان ویرانه های گرلان در یکم نوامبر 2004 در استرالیا و سپس در آمریکا در 16 ژوئن 2005 منتشر شد .
 
از سال 2010 یازده کتاب از این مجموعه در استرالیا و نیوزیلند و دیگر کشورهای زیرمجموعه ی این کشورها منتشر شد . این مجموعه سرگذشت ویل را دنبال می کند . یتیمی که به عنوان یک کارآموز رنجر بکار گرفته شده است . او تلاش می کند قلمرو پادشاهی Araluen را از تهدید مهاجمان ،خائنان و تهدیدها حفظ کند . او در ماجراجویی هایش با مربی ش Halt و بهترین دوستش Horace می پیوندد.
 
 
 
 
جان فلاناگان اعلام کرده است که یک مجموعه ی دوازده جلدی برای این کتاب خواهد نوشت .که شامل یک موخره با عنوان اتفاقات شانزده سال بعد است . که در یکم اکتبر 2013 با عنوان The Royal Ranger (تکاور سلطنتی ) منتشر شده است .
 
فلاناگان در حال حاضر روی مجموعه ی جدیدی به نام Brotherband که در دنیایی مشابه ، اما کاراکترهایی جدید و اتفاقاتی که این بار در اسکاندیا رخ می دهد کار میکند.
 
در واقع ،مجموعه ی کارآموز رنجر ، مجموعه ای از 12 داستان کوتاه بود که فلاناگان آنها را برای به خواندن علاقه مند کردن پسرش نوشته بود . ده سال بعد ،فلاناگان دوباره داستان ها را پیدا کرد و تصمیم گرفت آنها را به کتاب تبدیل کند .
جلد هفتم به نام خونبهای ارک:
 
دانلودpdf: